Strony WWW Warszawa

Strony WWW stały się w dzisiejszych czasach jednym z podstawowych działań marketingowych oraz fundamentem - który powinien wziąć pod uwagę każdy przedsiębiorca i ten duży i mały. W tym celu należy znaleźć odpowiednią firmę, która oferuje atrakcyjne oraz szybko działające strony internetowe. Jeżeli szukacie Państwo doświadczonych specjalistów w tej profesji to zapraszamy do kontaktu z nami lub na niezobowiązujące spotkanie - obsługujemy Klientów z różnych branż głównie na terenie Warszawy i okolic.

Gwarantujemy, że kontakt z nami = 100 % porozumienia oraz satysfakcji.

Projektowanie Stron WWW

Po wstępnych rozmowach i przekazaniu przejrzystych warunków współpracy, staramy się zawsze poznać jak najlepiej oczekiwania, potrzeby, cele oraz gust naszego Klienta. Istotne jest również zdobycie jak największej ilości informacji na temat działalności, którą prowadzi Firma, a także branży w której działa. Dzięki temu mamy szansę na realizację lepszych pomysłów jak również możemy przeprowadzić dokładniejszą analizę konkurencji. Ustalamy również na początku jakie funkcje biznesowe ma spełniać strona internetowa dla firmy ? – Czy ma być rodzajem prostej wizytówki, rozbudowanym serwisem lub sklepem internetowym ? Im lepiej układa się współpraca na etapie koncepcji strony WWW, tym ciekawszy i bardziej satysfakcjonujący jest efekt końcowy. Dochodzimy do niego w kilku krokach. Zaraz po dokonaniu wszystkich ustaleń z klientem - następuje kolejnymi etapami projektowanie i tworzenie w których uwzględniamy wszelkie rozwiązania, dzięki którym będzie się ona charakteryzowała wysoką jakością, użytecznością oraz wyjątkowym wyglądem. Są to bowiem najistotniejsze sprawy z punktu widzenia wzbudzenia zainteresowania internautów. Zapewniamy, że projektowanie stron WWW w REACTIVE wyróżnia się nie tylko oryginalną grafiką, ale również interesującymi i wartościowymi dodatkami. Należy zadbać o każdy szczegół, zarówno związany z układem podstron, rozmieszczeniem poszczególnych elementów na podstronach czy ich kolorystyką, jak również płynną nawigacją całej strony WWW.

kancelaria1c-minb-minreboot1c-minb-min
actoribus1c-minb-mintransporter1c-minb-min
studiokomfort1c-minb-mindariusztryfon1b-min
actoribus1c-minb-mintransporter1c-minb-min

Tworzenie Stron WWW

Strona Internetowa po wykonaniu projektu i jego akceptacji przez Klienta wchodzi w następny etap budowy, którym jest tworzenie strony i w największym skrócie polega on na kodowaniu, w ramach którego wykonywany jest szablon dla intuicyjnego systemu zarządzania treścią CMS. Każdy nasz Klient otrzymuje dokładną instrukcję w jaki sposób należy z niego korzystać, aby w razie potrzeby mógł samemu wprowadzić niezbędne zmiany i edytować stronę internetową. Następnie wprowadzamy logotyp, zdjęcia, treści i inne otrzymane wcześniej materiały. Zajmujemy się także przygotowaniem zaawansowanych modułów graficznych oraz prezentacji online, które mogą być umieszczone na stronie. W celu dokonania jej optymalizacji opracowujemy kod, co wpływa na możliwość poprawnego działania witryny w różnych przeglądarkach, a także daje szansę na skuteczne pozycjonowanie strony WWW. Po zakończeniu prac tworzenia, umieszczamy ją na testowym serwerze i prezentujemy Klientowi, który wciąż może zgłosić swoje uwagi oraz zażyczyć sobie dokonania poprawek. Ostatecznie strona internetowa przeniesiona zostaje na serwer Klienta i podpięta pod właściwą domenę. W REACTIVE w standardzie tworzenie stron WWW uwzględnia dostosowanie do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych i są one w pełni responsywne. . Oznacza to, że mogą być przeglądane nie tylko na komputerze lub laptopie, ale również na smartfonie czy tablecie, nie tracąc na swojej czytelności i przejrzystości. Stworzenie strony to pierwszy krok. Następnie możemy zaproponować wykonanie usług dodatkowych z zakresu marketingu internetowego. W naszej ofercie znajdują się m.in.: marketing szeptany na forach jak również kampanie reklamowe AdWords oraz kampanie banerowe podnoszące skuteczność w pozyskiwaniu nowych klientów ze strony WWW.

Zobacz zalety tworzonych przez nas stron:


cms-image01Obsługa poprzez intuicyjny panel CMS

rwd-image01 Pełna responsywność - RWD

istrukcja-image01Instrukcja oraz szkolenie z obsługi

speed-image01Duża szybkość ładowania

html-css-image01Uporządkowany kod HTML oraz CSS


money-image01Możliwość płatności w ratach lub po wykonaniu stronyZrób pierwszy krok Zostaw numer telefonu i skontaktujemy się, aby omówić szczegóły


Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1Jakie strony tworzymy?
Ponieważ każda strona powinna być dostosowana do konkretnych potrzeb i założeń biznesowych, a także spełniać określone cele, tworzymy:
- wizytówki firm,
- strony firmowe,
- strony korporacyjne,
- portale,
- landing page (strony produktowe).

Projektowanie stron internetowych mamy w jednym palcu!
2Jakie są etapy przygotowania strony internetowej?
Kontakt z nami / Wypełnienie Briefu ---> Wycena strony internetowej --> Finalizacja formalności --> Przygotowanie projektu --> Po akceptacji pocięcie projektu oraz kodowanie strony --> Uzupełnienie strony otrzymanymi treściami i zdjęciami --> Ewentualne poprawki stylistyczne oraz wizualne --> Przeniesienie strony pod wskazaną domenę oraz hosting
3Jak długo trwa wykonanie strony internetowej?
Tak jak wspominaliśmy już wcześniej, czas potrzebny na stworzenie strony internetowej waha się od kilku do kilkunastu dni, a w przypadku większych projektów do około miesiąca czasu. Wszystko zależy od funkcjonalności strony, jej rozbudowania, oraz otrzymanych materiałów na stronę.
4Co to jest domena internetowa?
Jest to adres strony w internecie. Jak np. reactive.net.pl

Domenę rejestruje się na konkretną firmę na określony czas (przeważnie rok) i wiąże się to z kosztem ok. 100 zł rocznie (cena zależy od końcówki domeny - pl ; com ; net.pl ; eu ; itd w wielu przypadkach koszt domeny w pierwszym roku wynosi 0 zł).

Pomagamy załatwić wszelkie formalności z zakupem domeny oraz hostingu.
5Ile kosztuje strona internetowa?
Ciężko jest jednoznacznie określić ile konkretnie kosztuje zrobienie strony internetowej w momencie jak nie ustalimy dokładnych szczegółów.
To tak jakby zapytać ile kosztuje samochód? Nowy, używany, kombi, sedan, diesel, benzyna, automat, manual itd. Zbyt dużo parametrów określających jego cenę.
Podobnie jest ze stronami. Określając parametry, określimy cenę. Bynajmniej gwarantujemy, że mamy bardzo konkurencyjne ceny (jeżeli chcesz wiedzieć z jakich powodów - zadzwoń 690 00 75 78).
6Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?
Jednorazowy koszt za stworzenie strony internetowej - tak jak w poprzednim punkcie.

Koszt wykupu domeny - około 100 zł netto / rok. W pierwszym roku często domeny są za 0 zł, ale to już konkretnie zależy od końcówki domeny.

Koszt wykupu serwera (na którym są umieszczone pliki strony) waha się od 50 zł - 250 zł netto / rocznie (zależy od pojemności i funkcjonalności hostingu).

Reasumując - koszt utrzymania standardowej strony wynosi około 200 zł netto rocznie.
7Czy istnieje możliwość spotkania, aby ustalić szczegóły?
Oczywiście, że tak !

Możemy zaprosić Cię do naszego biura, możemy spotkać się na mieście lub odwiedzić Cię w Twojej Firmie.

Spotkania dotyczące tworzenia stron internetowych (a także pozostałych naszych usług) możliwe są w całej Warszawie, a także poza nią. Wszystko jest tylko kwestią umówienia się na takowe spotkanie, abyśmy dotarli na nie na czas (cenimy punktualność i nigdy się nie spóźniamy, czy to w kwestii spotkań, czy realizacji projektów).

Zadzwoń! Umów się i do zobaczenia!