Strony WWW
Warszawa

Strony internetowe


Tworzenie profesjonalnych stron internetowych dla biznesu.

Strona Internetowa stała się w dzisiejszych czasach standardem jak również jednym z podstawowych działań marketingowych oraz fundamentem - który powinien wziąć pod uwagę każdy przedsiębiorca i ten duży i mały. W tym celu należy znaleźć odpowiednią firmę, która oferuje atrakcyjne oraz szybko działające strony internetowe. Jeżeli szukacie Państwo doświadczonych specjalistów w tej profesji to zapraszamy do kontaktu z nami lub na niezobowiązujące spotkanie - obsługujemy Klientów z różnych branż głównie na terenie Warszawy i okolic.

Gwarantujemy, że kontakt z nami = 100 % porozumienia oraz satysfakcji.

Projektowanie Stron WWW

Po wstępnych rozmowach i przekazaniu przejrzystych warunków współpracy, staramy się zawsze poznać jak najlepiej oczekiwania, potrzeby, cele oraz gust naszego Klienta. Istotne jest również zdobycie jak największej ilości informacji na temat działalności, którą prowadzi Firma, a także branży w której działa. Dzięki temu mamy szansę na realizację lepszych pomysłów jak również możemy przeprowadzić dokładniejszą analizę konkurencji. Ustalamy również na początku jakie funkcje biznesowe ma spełniać strona internetowa dla firmy ? – Czy ma być rodzajem prostej wizytówki, rozbudowanym serwisem lub sklepem internetowym ? Im lepiej układa się współpraca na etapie koncepcji strony WWW, tym ciekawszy i bardziej satysfakcjonujący jest efekt końcowy. Dochodzimy do niego w kilku krokach. Zaraz po dokonaniu wszystkich ustaleń z klientem - następuje kolejnymi etapami projektowanie i tworzenie w których uwzględniamy wszelkie rozwiązania, dzięki którym będzie się ona charakteryzowała wysoką jakością, użytecznością oraz wyjątkowym wyglądem. Są to bowiem najistotniejsze sprawy z punktu widzenia wzbudzenia zainteresowania internautów. Zapewniamy, że projektowanie stron WWW w REACTIVE wyróżnia się nie tylko oryginalną grafiką, ale również interesującymi i wartościowymi dodatkami. Należy zadbać o każdy szczegół, zarówno związany z układem podstron, rozmieszczeniem poszczególnych elementów na podstronach czy ich kolorystyką, jak również płynną nawigacją całej strony WWW.

kancelaria1c-minb-minreboot1c-minb-min
actoribus1c-minb-mintransporter1c-minb-min
studiokomfort1c-minb-mindariusztryfon1b-min
actoribus1c-minb-mintransporter1c-minb-min

Tworzenie Stron WWW

Strona Internetowa po wykonaniu projektu i jego akceptacji przez Klienta wchodzi w następny etap budowy, którym jest tworzenie strony i w największym skrócie polega on na kodowaniu, w ramach którego wykonywany jest szablon dla intuicyjnego systemu zarządzania treścią CMS. Każdy nasz Klient otrzymuje dokładną instrukcję w jaki sposób należy z niego korzystać, aby w razie potrzeby mógł samemu wprowadzić niezbędne zmiany i edytować stronę internetową. Następnie wprowadzamy logotyp, zdjęcia, treści i inne otrzymane wcześniej materiały. Zajmujemy się także przygotowaniem zaawansowanych modułów graficznych oraz prezentacji online, które mogą być umieszczone na stronie. W celu dokonania jej optymalizacji opracowujemy kod, co wpływa na możliwość poprawnego działania witryny w różnych przeglądarkach, a także daje szansę na skuteczne pozycjonowanie strony WWW. Po zakończeniu prac tworzenia, umieszczamy ją na testowym serwerze i prezentujemy Klientowi, który wciąż może zgłosić swoje uwagi oraz zażyczyć sobie dokonania poprawek. Ostatecznie strona internetowa przeniesiona zostaje na serwer Klienta i podpięta pod właściwą domenę. W REACTIVE w standardzie tworzenie stron WWW uwzględnia dostosowanie do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych i są one w pełni responsywne. . Oznacza to, że mogą być przeglądane nie tylko na komputerze lub laptopie, ale również na smartfonie czy tablecie, nie tracąc na swojej czytelności i przejrzystości. Stworzenie strony to pierwszy krok. Następnie możemy zaproponować wykonanie usług dodatkowych z zakresu marketingu internetowego. W naszej ofercie znajdują się m.in.: marketing szeptany na forach jak również kampanie reklamowe AdWords oraz kampanie banerowe podnoszące skuteczność w pozyskiwaniu nowych klientów ze strony WWW.