Audyt SEO
Optymalizacja Stron WWW

Strona Internetowa aby cieszyła się dużą popularnością w Internecie to należy nie tylko zadbać o jej atrakcyjny wygląd i odpowiednią funkcjonalność, ale również wykonać profesjonalny Audyt SEO w celu prawidłowego dostosowania parametrów technicznych i przygotować pod roboty Google. Weryfikacja błędów i koniecznych zmian to fundament do prawidłowej implementacji za którą odpowiada optymalizacja strony mająca na celu poprawne indeksowanie słów kluczowych w wyszukiwarkach. Strony WWW możemy również skutecznie promować przez kampanie AdWords, albo w zależności w jakiej branży prowadzimy biznes - wymierne i skuteczne efekty osiągają także kampanie Social Media jak również sprawdza się marketing szeptany na forach branżowych i tematycznych. Długofalowo jednak promujemy firmę i rozwijamy się w Internecie prowadząc pozycjonowanie SEO wymagające systematycznych audytów i analiz opłacalności działań marketingowych w celu weryfikacji danych i następnie ponownie optymalizacji.

Audyt SEO oraz systematyczna analiza parametrów i ruchu na stronie przekładają się na skuteczniejsze działania e-marketingowe oraz optymalizację seo. Wszystko to przekłada się na wzrost zainteresowania potencjalnych klientów firmową stroną WWW lub sklepem internetowym oraz na podejmowanie przez odwiedzające ją osoby czynności, które przyczyniają się do zwiększenia współczynnika konwersji, a w konsekwencji przyrost dochodów i zysków. Google Analytics jest na każdej naszej stronie zainstalowanym profesjonalnym narzędziem zbierającym wszystkie dane bez przerwy 24h i służącym do np. monitorowania ruchu i zachowań użytkowników na stronie, ile osób odwiedza daną witrynę?, jak wiele czasu na niej spędzają?, jakich słów kluczowych używali podczas jej wyszukiwania?, z jakich źródeł pochodzą wartościowi użytkownicy i wejścia na stronę?, co przykuwa ich uwagę ? itp. Szczególnie istotne jest zdefiniowanie określonych celów biznesowych i mierzenie konwersji strony WWW polegającej na dokładnej weryfikacji ilu użytkowników, którzy odwiedzali stronę, wykonuje na niej konkretne czynność przekładającą się na zysk z posiadania witryny. Chodzi tu na przykład o dokonanie zakupu, pobranie oferty, wypełnienie i wysłanie formularza kontaktowego. Dlaczego posiadanie informacji na temat działań internautów, którzy wchodzą na Twoją stronę jest takie ważne ?. Tego typu wiedza pozwala wyciągnąć wnioski dotyczące pożądanych zmian. Najczęściej dotyczą one przede wszystkim wyeliminowania błędów na stronie, poprawienie parametrów technicznych i wydajności, co ostatecznie wpływa na zwiększenie wydajności strony.

an-img02

an-img02

Na pewno warto inwestować w akcje reklamowe, dzięki którym nasza strona internetowa powinna cieszyć się coraz większym powodzeniem. Jednak aby były one opłacalne i przynosiły oczekiwane efekty, należy sprawdzać na bieżąco ich opłacalność. W jaki sposób? powierzyć działania w tym zakresie firmie nam, ponieważ REACTIVE posługuje się tylko sprawdzonymi narzędziami, które gwarantują wysoką jakość danych. Posiadamy spore doświadczenie w przeprowadzaniu audytów SEO i analiz oraz wyciąganiu wniosków i tworzeniu statystyk w tym zakresie, a przede wszystkim doradzaniu Klientom jak je poprawić. Nasza siedziba mieści się w mieście stołecznym Warszawa w Centrum, natomiast świadczymy usługi dla firm w całej Polsce.