Certyfikaty SSL


Prawidłowo zainstalowany Certyfikat SSL sprzyja pozycjonowanym stronom

Odpowiednie zabezpieczenie strony internetowej jest tak samo ważne, jak zadbanie o fizyczne zasoby przedsiębiorstwa. Warto zdawać sobie z tego sprawę i od razu po założeniu witryny uruchomić mechanizmy, dzięki którym dane firmy oraz jej Klientów na pewno nie zostaną przejęte przez niepowołane osoby. Biorąc pod uwagę, że dzisiaj już każdy właściciel strony WWW lub sklepu Internetowego jest zobowiązany do przestrzegania przepisów związanych z ochroną danych osobowych użytkowników witryny, skorzystanie z właściwego zabezpieczenia, powinno być jednym z jego priorytetów. Jeżeli natomiast wydaje Ci się, że jest to zbędny wydatek, powinieneś dowiedzieć się jakie mogą być skutki wycieku przechowywanych danych do sieci. Wiążą się one przede wszystkim z koniecznością poniesienia dużych kosztów oraz utraceniem przez firmę pozytywnego wizerunku. Żeby temu zapobiec koniecznie skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci skuteczne zabezpieczenie Twojej strony WWW. Działamy na terenie całego kraju, a nasza siedziba znajduje się w Warszawie.


Certyfikat SSL gwarantuje poufność transakcji oraz szyfrowanie danych

Możemy zaoferować Ci instalację certyfikatu SSL, który stanowi rodzaj zabezpieczenia danych przesyłanych do Ciebie przez Klientów. W momencie, kiedy po wypełnieniu formularza zamówienia, logowania czy też rejestracyjnego wybierają opcję „wyślij”, wszystkie informacje zostają zaszyfrowane. Dostęp do nich mają wyłącznie uprawnione do tego osoby. Zaraz po wykupieniu certyfikat SSL zostaje zarejestrowany na nazwę Twojej domeny. Zawiera poza tym odpowiednie dane, takie jak nazwa i adres Twojej firmy, których nie da się zmienić na własną rękę. Dla każdej domeny potrzebny jest osobny certyfikat, natomiast w przypadku występowania subdomen wybiera się opcję Wildcard. Chroni ona dowolną ilość adresów internetowych należących do domeny wyższego poziomu. Certyfikat SSL wydawany jest na okres od 1 do 5 lat. Przez cały ten czas jest on objęty rodzajem ubezpieczenia – kiedy decydujesz się na certyfikat SSL ustalona zostaje kwota gwarancji, którą otrzymasz w przypadku, gdy dojdzie do złamania szyfru zabezpieczenia. Odszkodowanie wypłaca organizacja, która wydała certyfikat.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego biznesu oraz dane swoich Klientów!


Jeśli zdecydujesz się na certyfikat SSL, będziesz mieć pewność, że podjąłeś odpowiednie kroki w celu zabezpieczenia danych Twoich Klientów. Wpłynie to również pozytywnie na wizerunek prowadzonej przez Ciebie firmy. Wielu internatów korzysta wyłącznie z tych witryn, w których adresie widnieje informacja na temat posiadania certyfikatu oraz oznaczenie w postaci kłódki. Niewątpliwie wzbudza to ich zaufanie, a także podnosi wiarygodność strony i samej firmy. Posiadając certyfikat SSL będziesz mógł liczyć na wzrost liczby osób korzystających z Twojej witryny. Nie będą się bowiem obawiać o to, że ich dane zostaną wykorzystane w nielegalny sposób czy o to, że hasła do ich kont, numery kart płatniczych oraz kont bankowych zostaną skradzione. Zapewniając im ten komfort, stawiasz jednocześnie na wzrost popularności Twojej strony internetowej.