SEO Copywriting


Tworzymy oryginalne teksty na strony oraz sklepy internetowe.


Zainteresowanie daną stroną internetową zależy od kilku czynników. Jedną z istotniejszych kwestii jest odpowiednio przygotowany. Od jego atrakcyjności zależy czy osoba, która właśnie weszła na Twoją stronę, zdecyduje się na niej pozostać. Jeżeli wyświetlona treść nie zainteresuje danego użytkownika w ciągu kilku pierwszych chwil, zrezygnuje i będzie szukać dalej, decydując się ostatecznie na skorzystanie z oferty konkurencji. Dlatego nie powinieneś bagatelizować tematu, związanego z możliwością umieszczenia na Twojej stronie tekstów, które od razu przyciągną uwagę trafiających na nią osób. Jednocześnie wszelkie opisy powinny być zrozumiałe i napisane w taki sposób, żeby przyjemnie się je czytało. Oczywiście stylistyka, ortografia i interpunkcja muszą być bez zarzutu. Każdy, najmniejszy nawet błąd, może zniechęcić osoby odwiedzające witrynę, pomimo tego, że były wstępnie zainteresowane Twoją ofertą.

Poza tym bardzo ważne jest też właściwe rozmieszczenie słów i fraz kluczowych w tekście, co wpływa pośrednio na pozycjonowanie seo jak również chodzi o to, aby skutecznie podnosiły szanse na znalezienie strony WWW przez jak największą ilość internautów, ale równocześnie nie powinny mieć negatywnego wpływu na odbiór przekazywanej treści. Jeśli zwroty-klucze pojawiają się zbyt często lub zostają wplecione w tekst, w taki sposób, że brzmi on mniej naturalnie, użytkownicy sieci od razu to zauważą. Jeśli chcesz mieć pewność, że teksty umieszczone na Twojej stronie lub sklepie internetowym spełniają wszystkie opisane wyżej wymagania, skontaktuj się z nami. Nasze biuro znajduje się w lewobrzeżnej części Warszawy, w dzielnica Ochota, ale obsługujemy Klientów w całym kraju.

Piszemy teksty do artykułów, pod pozycjonowanie oraz wymyślamy slogany reklamowe.


Gwarantujemy, że dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych Copywriterów osoby, które trafią na Twoją witrynę chętnie na niej pozostaną i dobrze ją zapamiętają. Możesz zamówić u nas teksty, które wypełnią stronę główną i wszystkie podstrony, ale tworzymy także efektowne opisy produktów, slogany reklamowe czy nagłówki. Często okazuje się, że wymyślenie krótkiego, ale chwytliwego tekstu, jest trudniejsze i bardziej czasochłonne niż stworzenie dłuższej treści. Dlatego po prostu zleć to naszej firmie. Oczywiście samodzielne pisanie tekstów na stronę internetową jest tańsze, ale jednak w ostatecznym rozrachunku zaufanie profesjonalnym Copywriterom jest bardziej opłacalne. Im większe jest zainteresowanie e-witryną, tym bardziej rosną Twoje zyski.

Koszt stworzenia tekstu zależy od kilku czynników – ilości znaków, ustalonego terminu oraz stopnia skomplikowania tematu. W niektórych przypadkach konieczne jest zdobycie odpowiedniej wiedzy technicznej lub znaczne poszerzenie zasobu informacji posiadanych przez naszych Copywriterów. Nie stanowi to dla nas żadnego problemu, podobnie jak na przykład konieczność przygotowania tekstu w ciągu dwóch dni. Trzeba jednak liczyć się wówczas z nieco wyższą ceną. W zamian za to oferujemy najwyższą jakość i powodzenie w kampaniach e-marketingowych. Natomiast biorąc pod uwagę poziom i skuteczność proponowanych tekstów, nasze ceny są naprawdę konkurencyjne.

Jakie teksty tworzymy?

  • Teksty na strony i sklepy internetowe

  • Opisy produktów w sklepach internetowych

  • Teksty do mailingu, newsletterów

  • Artykuły blogowe, firmowe i tematyczne

  • Teksty perswazyjne (NLP) i teksty reklamowe

  • Teksty do ulotek i folderów

  • Redakcja, korekta i przepisywanie prac oraz tekstów

  • Artykuły sponsorowane – do gazet, serwisów, mediów

Dlaczego dobre teksty na stronie są tak ważne?