Strony internetowe


Tworzenie profesjonalnych stron internetowych dla biznesu.

Strony internetowe


Tworzenie profesjonalnych stron internetowych dla biznesu.

W dzisiejszych czasach jednym z podstawowych działań marketingowych, fundamentem - który powinien wziąć pod uwagę każdy przedsiębiorca - jest założenie strony internetowej. W tym celu należy znaleźć firmę, która stworzy atrakcyjną oraz sprawnie działającą witrynę www. Jeżeli szukasz specjalistów w tej dziedzinie, z którymi można umówić się na spotkanie w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Gwarantujemy, że kontakt z nami = 100 % porozumienia oraz satysfakcji.

Po wstępnych rozmowach i przekazaniu przejrzystych warunków współpracy, staramy się zawsze poznać jak najlepiej oczekiwania, potrzeby, cele oraz gust Klienta. Istotne jest również zdobycie jak największej ilości informacji na temat działalności, którą prowadzi, a także branży w której działa. Dzięki temu mamy szansę na tworzenie lepszych pomysłów, ale możemy też przeprowadzić dokładniejszą analizę konkurencji. Ustalamy poza tym jakie funkcje powinna spełniać strona www – może być rodzajem wizytówki, bardziej rozbudowanym serwisem, sklepem itd. Im lepiej układa się współpraca na etapie tworzenia koncepcji strony internetowej, tym ciekawszy i bardziej satysfakcjonujący jest efekt końcowy. Dochodzimy do niego w kilku krokach. Zaraz po dokonaniu wszystkich niezbędnych ustaleń z Klientem, następuje etap polegający na zaprojektowaniu jego strony www. Uwzględniamy wszelkie rozwiązania, dzięki którym będzie się ona charakteryzowała wysoką jakością, użytecznością oraz wyjątkowym wyglądem. Są to bowiem najistotniejsze sprawy z punktu widzenia wzbudzenia zainteresowania internautów. Należy zadbać o każdy szczegół, zarówno związany z układem podstron, rozmieszczeniem poszczególnych elementów na stronach czy ich kolorystyką, jak i nawigacją witryny internetowej. Zapewniamy, że wszystkie projektowane przez nas strony www wyróżniają się oryginalną grafiką oraz interesującymi funkcjonalnościami.

Kiedy tylko Klient zaakceptuje projekt, przechodzimy do tworzenia strony internetowej. W największym skrócie polega ono na kodowaniu, w ramach którego wykonywany jest szablon dla intuicyjnego systemu zarządzania treścią (CMS). Każdy Klient otrzymuje dokładną instrukcję w jaki sposób należy z niego korzystać, aby edytować stronę. Następnie wprowadzamy logotyp, zdjęcia, treści i inne otrzymane wcześniej materiały. Zajmujemy się także przygotowaniem zaawansowanych modułów graficznych oraz prezentacji online, które mogą być umieszczone na stronie. W celu dokonania jej optymalizacji opracowujemy kod, co wpływa na możliwość poprawnego działania witryny w różnych przeglądarkach, a także daje szansę na skuteczne pozycjonowanie. Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne. . Oznacza to, że mogą być przeglądane nie tylko na komputerze lub laptopie, ale również na smartfonie czy tablecie, nie tracąc na swojej czytelności i przejrzystości.

Po ukończeniu prac nad tworzeniem strony, umieszczamy ją na testowym serwerze i prezentujemy Klientowi, który wciąż może zgłosić swoje uwagi oraz zażyczyć sobie dokonania poprawek. Ostatecznie strona www przeniesiona zostaje na serwer Klienta i podpięta pod właściwą domenę. Stworzenie strony to pierwszy krok. Następnie możemy zaproponować wykonanie usług dodatkowych z zakresu marketingu internetowego. W naszej ofercie znajdują się m.in.: pozycjonowanie, AdWords, analitykę, copywriting, ePR, remarketing, social media czy instalacja certyfikatów SSL.

Zobacz zalety tworzonych przez nas stron:


cms-image01Obsługa poprzez intuicyjny panel CMS

rwd-image01 Pełna responsywność - RWD

istrukcja-image01Instrukcja oraz szkolenie z obsługi

speed-image01Duża szybkość ładowania

html-css-image01Uporządkowany kod HTML oraz CSS


money-image01Możliwość płatności w ratach lub po wykonaniu stronyZrób pierwszy krok Zostaw numer telefonu i skontaktujemy się, aby omówić szczegóły


Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1Jakie strony tworzymy?
Ponieważ każda strona powinna być dostosowana do konkretnych potrzeb i założeń biznesowych, a także spełniać określone cele, tworzymy:
- wizytówki firm,
- strony firmowe,
- strony korporacyjne,
- portale,
- landing page (strony produktowe).

Projektowanie stron internetowych mamy w jednym palcu!
2Jakie są etapy przygotowania strony internetowej?
Kontakt z nami / Wypełnienie Briefu ---> Wycena strony internetowej --> Finalizacja formalności --> Przygotowanie projektu --> Po akceptacji pocięcie projektu oraz kodowanie strony --> Uzupełnienie strony otrzymanymi treściami i zdjęciami --> Ewentualne poprawki stylistyczne oraz wizualne --> Przeniesienie strony pod wskazaną domenę oraz hosting
3Jak długo trwa wykonanie strony internetowej?
Tak jak wspominaliśmy już wcześniej, czas potrzebny na stworzenie strony internetowej waha się od kilku do kilkunastu dni, a w przypadku większych projektów do około miesiąca czasu. Wszystko zależy od funkcjonalności strony, jej rozbudowania, oraz otrzymanych materiałów na stronę.
4Co to jest domena internetowa?
Jest to adres strony w internecie. Jak np. reactive.net.pl

Domenę rejestruje się na konkretną firmę na określony czas (przeważnie rok) i wiąże się to z kosztem ok. 100 zł rocznie (cena zależy od końcówki domeny - pl ; com ; net.pl ; eu ; itd w wielu przypadkach koszt domeny w pierwszym roku wynosi 0 zł).

Pomagamy załatwić wszelkie formalności z zakupem domeny oraz hostingu.
5Ile kosztuje strona internetowa?
Ciężko jest jednoznacznie określić ile konkretnie kosztuje zrobienie strony internetowej w momencie jak nie ustalimy dokładnych szczegółów.
To tak jakby zapytać ile kosztuje samochód? Nowy, używany, kombi, sedan, diesel, benzyna, automat, manual itd. Zbyt dużo parametrów określających jego cenę.
Podobnie jest ze stronami. Określając parametry, określimy cenę. Bynajmniej gwarantujemy, że mamy bardzo konkurencyjne ceny (jeżeli chcesz wiedzieć z jakich powodów - zadzwoń 690 00 75 78).
6Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?
Jednorazowy koszt za stworzenie strony internetowej - tak jak w poprzednim punkcie.

Koszt wykupu domeny - około 100 zł netto / rok. W pierwszym roku często domeny są za 0 zł, ale to już konkretnie zależy od końcówki domeny.

Koszt wykupu serwera (na którym są umieszczone pliki strony) waha się od 50 zł - 250 zł netto / rocznie (zależy od pojemności i funkcjonalności hostingu).

Reasumując - koszt utrzymania standardowej strony wynosi około 200 zł netto rocznie.
7Czy istnieje możliwość spotkania, aby ustalić szczegóły?
Oczywiście, że tak !

Możemy zaprosić Cię do naszego biura, możemy spotkać się na mieście lub odwiedzić Cię w Twojej Firmie.

Spotkania dotyczące tworzenia stron internetowych (a także pozostałych naszych usług) możliwe są w całej Warszawie, a także poza nią. Wszystko jest tylko kwestią umówienia się na takowe spotkanie, abyśmy dotarli na nie na czas (cenimy punktualność i nigdy się nie spóźniamy, czy to w kwestii spotkań, czy realizacji projektów).

Zadzwoń! Umów się i do zobaczenia!

Oraz wiele więcej odpowiedzi i szczegółów pod telefonami:

phone01DZIAŁ HANDLOWY


690 00 75 78

phone02BIURO


575 655 960