Projektowanie sklepów internetowych


Od pomysłu, przez projekt tworzymy nowy sklep internetowy.

Jeżeli chcesz uruchomić własny sklep internetowy Warszawa jest z pewnością miejscem, w którym nie brakuje profesjonalnych firm zajmujących się świadczeniem tego typu usług. Warto na pewno skorzystać ze sprawdzonego wykonawcy zajmującego się E-commerce oraz oferującego kompleksowe założenie sklepu internetowego, nawet jeśli prowadzimy działalność poza warszawą. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się Państwo na współpracę właśnie z agencją interaktywną REACTIVE – zapewniamy, że będzie to dobry wybór. Nasz zespół składa się z fachowców, będących jednoczenie pasjonatami, dla których projektowanie sklepów internetowych to ciekawe jak również bardzo twórcze zajęcie. Natomiast pierwszy krok polega na dokładnym zapoznaniu się z celami, jakie stawiamy sobie jako przedsiębiorca, z naszą ofertą, produktami, cenami, konkurencją oraz branżą w której prowadzimy biznes. Analizujemy również potrzeby grupy docelowej i działania konkurencji. Projektowanie sklepów internetowych odbywa się więc w oparciu o strategię, która zostaje ustalona po uzyskaniu kluczowych informacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że polski rynek e-commerce szybko się rozwija i przedsiębiorcy, którzy chcą na nim zaistnieć będą wymagać od nas zastosowania najlepszych rozwiązań. Dlatego korzystamy z najnowszej dostępnej wiedzy oraz sprawdzonych narzędzi, dzięki którym możemy zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, a tym samym użytkowników i przyszłych klientów sklepu www.

Gwarantujemy, że kontakt z nami = 100 % porozumienia oraz satysfakcji.

Podczas zajmowania się projektowaniem sklepów internetowych, staramy się, aby każdy design był unikalny oraz przyciągał uwagę i zainteresowanie, a jednocześnie dopasowany do branży, w jakiej działa nasz Klient. Przykładamy też dużą wagę do użyteczności i funkcjonalności. W razie potrzeby przygotowujemy rozmaite materiały i projekty graficzne, a także ciekawe opisy produktów, które można wprowadzać już na etapie projektowania sklepu www Za ich dostarczenie zwykle odpowiada Klient, ale bez problemu przyjmujemy zlecenia polegające na opracowaniu odpowiednich treści do serwisu, kierując się przy tym wymogami stawianymi przez Google oraz rynek e-sklepów. Chodzi o to, że opisy wszystkich produktów e-sklepu muszą być obszerne i unikalne. Każdemu z naszych Klientów uświadamiamy od razu, że jeśli tego typu informacje będą mało wartościowe czy też skopiowane ze strony producenta lub dystrybutora, wówczas dany sklep www zostanie potraktowany przez wyszukiwarki jako kopia istniejących już witryn, czyli tzw. duplicate content. W konsekwencji nie można liczyć na skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego, dużą liczbę wyświetleń i zapytań oraz osiągnięcie wymiernych efektów sprzedaży. Nasz firma od lat jest na bieżąco i doskonale orientuje się jakie są aktualne wymogi i standardy, jeśli chodzi o działania prowadzone w ramach marketingu branży e-commerce Uważamy, że profesjonalne projektowanie sklepów internetowych zdecydowanie powinno od samego początku je uwzględniać. Jednocześnie każdy serwis przygotowujemy w taki sposób, aby Klient mógł zaprezentować cały swój asortyment oraz dużą ilość produktów, a także by osoby, które odwiedzą sklep internetowy mogły szybko i bez problemy znaleźć to, co je interesuje. W tym celu wykorzystujemy odpowiednie opcje informatyczne i stawiamy na przejrzystą grafikę. Dążymy do tego, aby miała całkowicie indywidualny charakter, a tym samym pomagała w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz marki w Internecie. Jeżeli interesuje Państwa bezpłatna wycena i doradztwo - prosimy o kontakt, zawsze znajdziemy najkorzystniejszą ofertę !!!

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że projektowanie i tworzenie sklepów internetowych, polega nie tylko na zaplanowaniu wyglądu i rozmieszczenia elementów graficznych. Obejmuje on bowiem także takie aspekty jak układ tekstu czy nawigację w ramach witryny. Warto też mieć na względzie, że nawet najlepszy sklep internetowy, może mieć znacznie niższy współczynnik konwersji, niż należałoby się tego spodziewać, jeśli strona główna nie zostanie zaprojektowana we właściwy sposób. Powinna przekłuwać uwagę oraz pełnić funkcję informacyjną. Należy dopilnować, aby znalazły się na niej te produkty, które powinny najbardziej interesować potencjalnych nabywców. Tak właśnie robimy, dbamy też o przygotowanie intuicyjnego menu i umożliwienie szybkiego dostępu do innych propozycji oraz informacji na temat firmy. Projektowanie sklepów www, to również przewidywanie, jak ułatwić Klientowi łatwą zmianę poszczególnych elementów oferty, cen czy polecanych produktów. Oferujemy dodatkowe usługi - dedykowane tylko dla branży e-commerce, chociażby kampanie produktowe Google Merchant Center. Jest to skuteczna forma promocji dla nowego e-sklepu i stanowi skuteczny sposób na reklamowanie dostępnych w nim produktów.

Jak zostało wspomniane powyżej, już podczas wykonywania projektu graficznego e-sklepu, zastanawiamy się jak zwiększyć ilość osób, które po wejściu na stronę pozostaną na niej i dokonają zakupu. Liczy się tutaj na pewno jakość oraz ostrość grafiki, która powinna być również właściwie wyświetlana na urządzeniach mobilnych. Właśnie dlatego projektujemy naszym Klientom responsywne sklepy www, które dostosowują się do rozdzielczości urządzeń mobilnych i w związku z tym zamawianie wybranych produktów za pośrednictwem e-sklepu może odbywać się praktycznie z dowolnego miejsca.

Wiemy jak założyć sklep internetowy i jak ważne jest opracowanie dobrego projektu. Jeśli zaufasz naszym umiejętnościom, doświadczeniu oraz zaangażowaniu, z pewnością nie będziesz rozczarowany. Potraktujemy Twoją ofertę, potrzeby, pomysły i plany w wyjątkowy sposób, bo tak właśnie podchodzimy do każdego Klienta. Wystarczy zapoznać się z naszymi realizacjami, aby się o tym przekonać !!!

phone01DZIAŁ HANDLOWY


690 00 75 78

phone02BIURO


575 655 960