Tworzenie stron internetowych


Zwracamy szczególną uwagę na techniczne aspekty tworzenia stron.

Profesjonalne projektowanie stron internetowych wymaga przygotowania informacji w oparciu o gruntowną znajomość branży i rynku oraz potrzeb Klientów, to pierwszy ważny krok do stworzenia strony internetowej, która będzie dobrze spełniać swoją rolę. Doskonale wiemy co należy uwzględniać na tym etapie, żeby już w następnych procesach tworzenie stron WWW przebiegało sprawnie oraz by efekt końcowy był całkowicie satysfakcjonujący – dla naszych Klientów, użytkowników Internetu, wyszukiwarek i dla nas. Do każdego projektu podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem, o czym przekonało się już wielu Klientów. Jeśli chcesz dołączyć do grona przedsiębiorców, którym dzięki własnej stronie WWW udało się zbudować pozytywny wizerunek w sieci oraz zdobyć nowych nabywców produktów czy usług, skontaktuj się z nami - aktywnie działamy głównie na terenie miasta Warszawa i okolice, ale również obsługujemy firmy z całej Polski.

Gwarantujemy, że kontakt z nami = 100 % porozumienia oraz satysfakcji.

Dlaczego tworzenie stron internetowych najlepiej powierzyć fachowcom? Odpowiedź jest prosta – wpływa to na każdy z aspektów związanych z wyglądem, działaniem i popularnością witryny. Niezwykle istotna jest tutaj odpowiednia wiedza oraz doświadczenie w sprawach technicznych, które pozwalają naszym programistą na pisanie nawet najbardziej skomplikowany kodów HTML i CSS. Sprawne posługiwanie się językiem, który jest niezbędny do tego, aby stworzyć witrynę WWW, to nasza specjalność. Dzięki temu budowa stron internetowych oparta jest na założeniach dotyczących nie tylko efektownego wyglądu danej witryny, ale również przejrzystości, łatwości obsługi czy wymagań wyszukiwarek internetowych, co wpływa na osiąganie przez nią wyższych pozycji w rankingach wyszukiwarki Google.

Tworzenie stron to proces podczas którego uwzględniamy również warunki, które odpowiadają za jej responsywność, czyli za to że może być wyświetlana w różnych rozdzielczościach, a tym samym na rozmaitych urządzeniach, w tym na smartfonach czy tabletach. Strona Responsywna ma zatem duże szanse na przyciągnięcie uwagi większej ilości użytkowników Internetu, co wynika z faktu, iż coraz więcej osób korzysta na co dzień z urządzeń mobilnych.

System CMS jest wdrażany dla każdej witryny, żeby właściciel miał zawsze możliwość samodzielnie zarządzać treściami, które są widoczne w jego serwisie internetowym. Jest to oprogramowanie, które pozwala na łatwą edycję oraz dokonywanie pożądanych zmian, tak więc aktualizacja witryn nie powinna stanowić dla Klienta żadnego problemu. Oczywiście zapewniamy niezbędne szkolenie, aby strona CMS była ułatwieniem, a nie wyzwaniem.

Dużo uwagi poświęcamy również temu, żeby funkcjonalność oraz design stron internetowych, przyciągały jak największą ilość użytkowników sieci, a także by sprawiały, że będą chętnie z nich korzystać. W związku z tym oferujemy takie usługi jak: przygotowanie animacji, dodanie do Google Maps czy innych funkcjonalności, chociażby kalkulatora. Nie musisz też wpisywać do wyszukiwarki „projektowanie logo Warszawa”, żeby przekazać nam gotowy symbol graficzny Twojej firmy. Z przyjemnością przygotujemy go dla Ciebie, a następnie umieścimy na powstającej stronie internetowej. Natomiast podczas wprowadzania treści i materiałów, które zostają dostarczone przez Klienta, kierujemy się tym, aby całość była czytelna oraz atrakcyjna dla odbiorców.

Tworzenie stron internetowych wymaga przede wszystkim stworzenia projektu graficznego oraz kodu, natomiast, żeby zaistnieć w sieci konieczne jest jeszcze wdrożenie witryny. Zostaje ona przekazana Klientowi, aby mógł przetestować jak działa oraz zgłosić ewentualne uwagi. Po ich wprowadzeniu witryna zostaje uruchomiona. Zanim to nastąpi funkcjonuje pod próbnym adresem roboczym do momentu - kiedy zostanie zaakceptowana przez Państwa oraz zostanie zarejestrowana odpowiednia firmowa domena - reprezentujący i kojarzący się z firmą, oficjalny adres WWW. Agencja interaktywna jest zawsze tutaj wsparciem i przeprowadzi całą rejestrację nowego adresu strony. Poza tym oferujemy własny Hosting, czyli utrzymywanie stron na naszych serwerach. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo przechowywanych danych, natychmiastową reakcję w razie jakichkolwiek problemów technicznych oraz wydajny hosting SSL, co jest równoznaczne z szybkim wczytywaniem się stron.

Pozycjonowanie stron WWW jest coraz ważniejsze dla firm i to kolejna kwestia, której nie należy lekceważyć stając się właścicielem nowej strony internetowej. Gwarantujemy, że będziesz naprawdę zadowolony, jeśli aktywacja strony w sieci nie będzie ostatnim etapem naszej współpracy i zdecydujesz się na powierzenie nam działań związanych z jej promocją. Proponowane przez nas usługi SEO polegają między innymi na prowadzeniu analityki internetowej. Możemy od razu zainstalować w kodzie HTML narzędzie Google Analytics, dzięki któremu w łatwy sposób zmierzymy i zweryfikujemy atrakcyjność witryny. To doskonały sposób, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat zachowań odwiedzających ją osób oraz by kontrolować wielkości sprzedaży. Istnieje nawet możliwość ustawienia licznika, który pomaga ustalić ilość potencjalnych klientów oraz tych, którzy wykonali określoną czynność na stronie, na przykład w przeciągu miesiąca. W ten sposób obliczamy współczynnik konwersji. Analiza zachowań użytkowników oraz struktury ruchu daje szansę na zidentyfikowanie słabych punktów i problemów, a tym samym na wprowadzenie pożądanych zmian. Przeprowadzona na tej podstawie aktualizacja zawartości witryny oraz zastosowanie wybranych narzędzi marketingowych sprawiają, że staje się ona znacznie bardziej popularna. Jeśli na tym właśnie Ci zależy, koniecznie powierz właśnie nam tworzenie strony internetowej.

phone01DZIAŁ HANDLOWY


690 00 75 78

phone02BIURO


575 655 960