Responsywne Strony Internetowe
Strony WWW

Cały czas rośnie ilość osób korzystających z Internetu przy pomocy urządzeń mobilnych. Jeśli zależy Ci na tym, żeby użytkownicy sieci bez problemu mogli przeglądać Twoją stronę WWW używając smartfona czy tabletu, zadbaj o to, aby była w 100% responsywna. W tym celu warto skorzystać z naszej pomocy. Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i umiejętności, dzięki którym projektowanie stron WWW RWD (z ang. Responsive Web Design) to jedna z naszych specjalności. Jeżeli jesteś ze stolicy lub Warszawa znajduje się niedaleko Twojego miejsca zamieszkania, koniecznie umów się z nami. Natomiast obsługujemy również Klientów z innych części kraju.

Gwarantujemy, że kontakt z nami = 100 % porozumienia oraz satysfakcji.

Projektowanie strony RWD wymaga ujęcia kilku ważnych spraw, ponieważ oprócz potrzeb Klienta oraz aspektów związanych z procesem tworzenia witryny internetowej, trzeba również wziąć pod uwagę wytyczne, dzięki którym będzie prawidłowo wyświetlana na ekranach urządzeń przenośnych. W zależności od tego z jakiego typu stroną mamy do czynienia, dbamy o to, aby jej użytkownicy mogli w łatwy i szybki sposób znaleźć na niej potrzebne informacje, zrobić zakupy czy dodać komentarz.

Profesjonalnie wykonana strona RWD bez problemu dopasowuje się do rozdzielczości ekranu różnego rodzaju smartfonów, palmtopów, netbooków lub tabletów. Bez względu na ich wielkość cały czas pozostaje funkcjonalna, gdyż jej układ pozwala na zmianę skali znajdujących się w witrynie treści oraz elementów graficznych. Jak osiągnąć taki efekt? Tworzenie stron responsywnych wymaga uwzględnienia rozdzielczości ekranów rozmaitych urządzeń. Czyli po pierwsze dobieramy wymiary, pamiętając też o uwzględnieniu orientacji pionowej oraz poziomej tabletu czy telefonu.

Tworzenie Stron WWW

Kolejna kwestia to strony internetowe na komórki muszą posiadać odpowiednią konstrukcję graficzną. Zaplanowanie interfejsu to niezwykle ważny element całej usługi. Chodzi przede wszystkim o bezproblemowe dostosowanie się strony RWD do urządzeń o niewielkiej rozdzielczości. Jednocześnie staramy się, aby wybrany styl, kolorystyka, krój czcionki itp., były atrakcyjne dla potencjalnych użytkowników.

Po etapie polegającym na planowaniu oraz dokonywaniu ustaleń, dzięki którym tworzenie stron RWD może oprzeć się na konkretnych podstawach, przechodzimy do kodowania HTML i CSS. Bierzemy tutaj pod uwagę wszystkie niezbędne warunki, niezbędne do tego by powstawały strony WWW na wszystkie tablety oraz smartfony. Korzystamy przy tym z najlepszych dostępnych narzędzi i bardzo długich kodów, co daje gwarancję, że budowana przez nas responsywna strona internetowa, będzie działać w niezawodny sposób.

Dlaczego Twój serwis czy sklep internetowy powinien wyświetlać się prawidłowo nie tylko na ekranach laptopów, ale również tabletów czy smartfonów o różnych rozmiarach? Odpowiedź jest prosta – może mieć to spory wpływ na popularność Twojej witryny www, a także na zyski ze sprzedawanych za jej pośrednictwem produktów lub usług. Warto uwzględnić również fakt, że tworzenie stron WWW responsywnych ma istotne znaczenie dla ich pozycji na wyszukiwarce Google. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi sprawia, że osiągają lepsze wyniki wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch na tych witrynach. Oczywiście są one również preferowane przez internautów, którzy bardzo często korzystają z urządzeń przenośnych.

Wiele osób, którym zależy na tym, aby odbiorcy ich oferty, mieli do niej dostęp w każdej chwili, zastanawia się czy lepiej wybrać opcję RWD czy mobilną. W tym drugim przypadku chodzi o stworzenie osobnej, uproszczonej strony, która dedykowana będzie jedynie smartfonom czy tabletom. Zwykle znajduje się na niej mniej elementów i informacji, poza tym jej adres nieznacznie różni się od adresu strony internetowej. Wniosek jest taki, że niewątpliwe podczas tworzenia nowej witryny strona responsywna to wygodniejsze oraz bardziej praktyczne rozwiązanie niż mobilna. Powstaje wówczas tylko jedna wersja, którą na różnych urządzeniach można znaleźć pod tym samym adresem. Umożliwia to łatwiejsze prowadzenie statystyk, które nie zostają rozdzielone na dwie domeny. Ponadto dodatkowa wersja strony, to również konieczność aktualizowania każdej z nich osobno, co wiąże się z koniecznością poświęcenia na to sporo czasu lub wydania większej ilości pieniędzy. Co prawda zdarza się, że witryny mobilne ładują się szybciej niż responsywne strony internetowe, ale w przypadku naszych usług można liczyć na fachową konfigurację, co oznacza, że opcja RWD spełnia oczekiwania nawet najbardziej niecierpliwych użytkowników urządzeń przenośnych.

Projektowanie i tworzenie stron WWW responsywnych jest ważnym elementem naszej działalności, gdyż zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej Klientów będzie decydować się na takie właśnie rozwiązanie. Dzięki niemu sporo firm ma szansę rozwinąć swoją działalność, bo przecież osób odwiedzających sieć za pośrednictwem urządzeń mobilnych z dnia na dzień będzie coraz więcej.

phone01DZIAŁ HANDLOWY


690 00 75 78

phone02BIURO


575 655 960