Projektowanie stron internetowych


Od pomysłu, przez projekt budujemy nową stronę internetową.

Jeśli chodzi o strony internetowe Warszawa jest miastem wielu możliwości i bardzo interesujących propozycji. Dlatego jesteśmy tym bardziej dumni, że możemy z czystym sumieniem polecić właśnie nasze usługi. Obsługujemy przede wszystkim firmy z Warszawy i okolic, ale przyjmujemy zlecenia od przedsiębiorców z całego kraju. Jeżeli szukasz specjalistów w dziedzinie e-marketingu, dla których projektowanie witryn internetowych, to nie tylko sposób zarabiania na życie, ale również pasja, koniecznie skontaktuj się z nami. Oczekujesz udanej współpracy, profesjonalnego podejścia oraz w pełni zadowalającego efektu? Nasza agencja interaktywna zapewnia to wszystko !!!

Gwarantujemy, że kontakt z nami = 100 % porozumienia oraz satysfakcji.

Projektowanie stron internetowych dla naszych Klientów to pierwszy i niezwykle ważny etap, podczas którego ustalamy wszystkie kluczowe dla ich wyglądu, budowy i funkcjonowania kwestie i dlatego uważamy, że projektant stron internetowych oraz nowy Klient, powinni dążyć do tego, aby nawiązać ze sobą jak najlepszy kontakt. Chodzi o to, aby z jednej strony przedsiębiorca miał poczucie, że jego pomysły i propozycje są właściwie rozumiane, a z drugiej by przedstawiciel naszej firmy mógł oprzeć projektowanie WWW na solidnych podstawach. Co to znaczy? Powinien dowiedzieć się jak najwięcej o danym przedsiębiorstwie oraz branży, w której ono działa. Niezwykle ważne są też wszelkie informacje na temat grupy docelowej, do której kieruje swoją ofertę. W końcu projektowanie stron WWW wymaga uwzględnienia czynników, które wpłyną na zwiększenie ilości zainteresowanych nimi osób – potencjalnych nabywców proponowanych produktów lub usług. Właśnie dlatego, wspólnie z Klientem, szukamy odpowiedzi na pytanie czego warto oczekiwać w związku z powstaniem strony firmowej. Kiedy już zostanie to ustalone, angażujemy całą naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby witryna realizowała postawione jej cele. Oczywiście projektowanie serwisów WWW wymaga też przyjęcia pewnych założeń estetycznych, co powinno być wynikiem poznania i właściwego zrozumienia potrzeb oraz gustu Klienta, a także odbiorców jego oferty. Poza tym przedstawiamy mu też konkretne propozycje zastosowania rozwiązań informatycznych. Dotyczy to chociażby możliwości wyboru rodzaju strony, grafiki czy animacji.

Często zdarza się tak, że Klient nie ma jednoznacznej koncepcji w jaki sposób powinien zaprezentować swoje produkty czy usługi i wówczas może liczyć na pełne wsparcie oraz rzetelne porady z naszej strony. Zwykle pierwszy dylemat dotyczy wskazania typu witryny – czy ma posiadać zakładki do kolejnych podstron, czy też lepiej zdecydować się na stronę one page? Wspólnie rozważamy wszystkie za i przeciw obu opcji, w kontekście oferty danego Klienta. W podobny sposób analizujemy projekty graficzne stron internetowych oraz wszystkie inne elementy składające się na ich ostateczny kształt. Bierzemy również pod uwagę fakt, że część potencjalnych klientów to użytkownicy urządzeń mobilnych i w związku z tym każdy nasza witryna to strona responsywna, która automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości smartfona lub tabletu. Wiemy też o co zadbać, żeby budowa witryny uwzględniała zaplecze SEO, a także by nie było żadnych problemów z jej ładowaniem. Dążymy do tego, aby strona WWW była przejrzysta, przyjemna w odbiorze, łatwa w obsłudze, funkcjonalna oraz użyteczna. Mamy to wszystko na względzie podczas opracowywania układu jej grafiki i treści, systemu nawigacji, kolorystyki, opcji programistycznych itp.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych wymaga odpowiedniego podejścia, dużego zaangażowania oraz odpowiedniej ilości czasu. W całym tym procesie uczestniczą różnego rodzaju specjaliści – projektanci, graficy, informatycy i programiści. Dzięki temu stale osiągamy założone cele biznesowe i rezultaty oczekiwane przez naszych Klienów - czyli przede wszystkim znajdujemy ciekawy i oryginalny sposób na atrakcyjne i czytelne przedstawienie oferty Firmy, która wywołuje pozytywne wrażenia na potencjalnych Klientach. Tak właśnie wyglądają nasze strony internetowe dla Firm.

Pamiętaj !!!, że Twoja konkurencja również dąży do tego, aby zaistnieć w sieci, zdobyć większą popularność oraz zwiększyć swoje dochody. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że przeanalizujemy witryny innych firm z branży. Poza tym strony WWW projektowane przez nas charakteryzują się oryginalnym i efektownym wyglądem. Weź pod uwagę, że ma to również duży wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy w sieci, tym bardziej, że do każdego projektu WWW podchodzimy w całkowicie indywidualny sposób. Wszystkie istotne aspekty konsultujemy z Tobą, abyś mógł zdecydować co jeszcze wymaga poprawy lub dobrania innego rozwiązania. W ten sposób powstaje wspomagający osiągnięcie celów biznesowych i stanowiący niezbędną bazę serwisu najwyższej jakości projekt strony internetowej.

phone01DZIAŁ HANDLOWY


690 00 75 78

phone02BIURO


575 655 960